Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chata „Hotel Sport“ se nachází v překrásné části Krušných hor, ve vyhledávaném zimním středisku Bublava v nadmořské výšce 700n/m. Výhled do údolí a na lyžařské vleky, které jsou cca 300 metrů. V obci je hraniční přechod pro osobní motorová vozidla do Klingenthal SRN cca 1km, dále obchod, několik restaurací. Autobusové spojení do města Kraslice cca 5km, kde je i vlakové nádraží, několik supermarketů apod. Před hotelem je dostatečná parkovací kapacita pro hosty. Autobusová zastávka 100 m od hotelu.

Vybavení a služby
Chata má 11 pokojů, 2 čtyřlůžkové, 3 třílůžkové a 6 dvoulůžkových o celkové kapacitě hotelu 31 lůžek. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC. Pro hosty je k dispozici uzamykací lyžárna, ve které mohou být v létě kola. Hotel je vhodný pro ubytování škol - výlety, školy v přírodě, lyžařské kurzy atp. Na přání hosta možnost připojení k internetu WiFi. Restaurace v přízemí hotelu s kapacitou 26 míst pro kuřáky, nekuřácký sál s tanečním parketem pro 36 osob,  vhodné i pro rodiny s dětmi. Na pozemku hotelu je dětský koutek. U hotelu je možnost stanování a grillování.

Rekreace a služby v okolí
Skyareál Bublava (300m), běžecké tratě jsou propojeny s tratěmi v SRN, také možnost využití sportovního areálu v Schönecku (SRN 18km) - aquparark (sauny bazény, tenis, apod.). V blízkosti je přírodní park Přebuz, skalní město ve Stříbrné, Jeřábí jezero, velký močál a další zajímavosti. Přírodní koupaliště Michal Sokolov s nejdelším tobogánem ve střední evropě a dalšími atrakcemi. Mezinárodní cyklostezka č. 23.

Ceny:
Pokoj se sociálním zařízením: 400,- Kč/osoba/den
Snídaně: +100,- Kč
Polopenze: +250,- Kč za snídani a večeři
Plná penze: +400,- Kč za snídani, oběd a večeři

Slevy:
Množstevní slevy po dohohodě s personálem. Děti do 3 let ubytování zdarma, děti do 10 let 40% sleva na ubytování.